About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound the actually teaching of the great explorer ut of the truth, the master builder of human happiness.

Contact Info

 • Address

  Romanian 9520 Faires Farm Road,
  Carlsbad, NC 28213.

 • Phone

  Phone 1: +1 555-7890-123

 • Email

  supportyou@example.com

© Fueltech 2019, All Rights Reserved.Agromac Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Uzun yıllardır tarım sektöründen gelen traktör ve  hidrolik konularındaki bilgi birikimini kullanarak. Kurulu bulunan güneş enerji santrallerinin,  fotovoltaik panellerin hava şartlarından etkilenerek oluşan yüksek üretim kayıplarını ortadan kaldıran.  Verimliliğin stabil olmasını sağlayan;

* Tamamen yerli üretim olan, 
* Traktör montajlı,
* Panel yüzey  basınç kontrollu
* Operatör kullanım kolaylığı bulunan

Teleskopik panel yıkama makinası'nın imalatını yapmaktadır.
ARGE yatırımlarına devam eden firmamız konusu ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olup uygulamalarına dahil etmektedir.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİNİN en yüksek seviyede olması için gerekli yatırımları sürekli yapmakta olup,
YEDEK PARÇA stoğunu güncel tutmaktadır.

Agromac Güneş Paneli Temizleme

Misyonumuz

m

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmak, bu sektörde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Agromac Güneş Paneli Temizleme

Vizyonumuz

v

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hızmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı işletme zinciri oluşturmak.